Warsztaty dla dzieci

Drugie śniadanie nie musi być nudne ? bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci

 Nauka tworzenia designerskich kanapek dla dzieci, a dla dorosłych konsultacje dietetyczne i porady na temat zdrowego komponowania posiłków? to wszystko czeka na uczestników bezpłatnych warsztatów kulinarnych. Zajęcia odbędą się 16 czerwca w Krakowie i 17 czerwca w Gliwicach w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ?Śniadaniowa Klasa?.

 Czy drugie śniadanie musi być bezbarwne? Czy kuchnia może być warsztatem nawet dla najmłodszych designerów? Jak skomponować zdrową i modną kanapkę? Na te oraz wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas bezpłatnych zajęć w Krakowie i Katowicach, które rozpoczynają cykl warsztatów dla dzieci i rodziców w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ?Śniadaniowa Klasa ? uczymy zasad prawidłowego odżywiania?.

Śniadanie dla małego sportowca w Krakowie

Warsztaty w Krakowie odbędą się w sobotę 16 czerwca w godz. 10:00-11:30 w ramach Dnia Otwartego Fitness Młyn Garden Spa. Wszyscy, którzy przyjdą do klubu fitness przy ul. Przemysłowej 4, będą mogli oprócz warsztatów skorzystać z darmowych zajęć fitness. Dla najmłodszych przewidziano specjalne zajęcia o godz. 12:00. Nie zabraknie również konsultacji dietetycznych oraz gier i zabaw pod opieką animatorów w klubie malucha ? Młynek. Na zajęcia obowiązują zapisy w recepcji klubu Fitness Młyn przy ul. Przemysłowej 4 lub pod numerem telefonu 12 353 27 27. Liczba miejsc ograniczona.

Kanapeczki Designera w Gliwicach

Natomiast dzień później, 17 czerwca, dzieci z Gliwic i okolic będą mogły rozwijać własną kreatywność, dzięki warsztatom plastyczno-kulinarnym pt. ?Food Design?. Podczas warsztatów mali kucharze stworzą kanapeczki designera i niecodzienne talerze projektanta. Natomiast rodzice  otrzymają wiedzę, jak należy komponować śniadania, by były zdrowe i zapewniały całej rodzinie energię na początek dnia. Dodatkowo  rodzice będą mogli zrelaksować się przy Eko Kawie i słodkim poczęstunku. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 12:30 w DADA Warsz­tat Dzie­cię­cej Twór­czo­ści w Gliwice Lofty przy ul. Zygmunta Starego 24a/10 w Gliwicach. Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: k.eksner@dada-art.pl lub numerem telefonu: 502 317 729. Liczba miejsc ograniczona.

Partnerami warsztatów są:

Fitness Młyn-Garden Spa

 

 

DADA: Warsztat dziecięcej twórczości